НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Вадим Заяць: Припускаю, що судді мстять "Буковині" за "Севастополь" ###

Після матчу "Суми" - "Буковина" головний тренер Вадим Заяць сказав, що чернівецька команда не заслуговувала на поразку. За словами Вадима Григоровича, на результат зустрічі вплинули дії суддівської бригади поєдинку.

- Яким буде Ваш коментар матчу ?
Ми невдало зіграли у першому таймі. Перший гол було забито після, мяко кажучи, через помилку арбітра. Було порушення на Яворському, було продовження атаки, кутовий – гол. А у другому таймі ми грали чудово. "Буковина" не заслуговувала на поразку у Сумах. Було у нас багато моментів. Знову ж таки ми грали проти 14 чоловік.
Судді нас не пускали до воріт. Я можу стверджувати одне, стовідсоткова гарантія. Якщо би нам судили нормально матчі, ми би давно були у Премєр – лізі, однак таких арбітрів не буває. А у попередніх матчах моїй команді не давали грати. Це матч із "Олімпіком", "Олександрією", "Авангардом". Таке ж суддівство було сьогодні (10 жовтня – авт.), я навіть прізвищ їх не знаю. Я не кажу про якусь упередженість. Я не можу сказати те, чому таке відбувається.
Ми стільки пишемо про суддівський корпус, Колліна мовчить, я вже не знаю стільки. Нам зламали футболіста на місяць. Ми написали протест. Вони сказали, що ми неправильно подали заяву. Те, як команда грала у другому таймі, я бачу, що колектив на правильному шляху. У нас зовсім нова команда, однак вже є якійсь проблиски. І все ж, я стверджую, що можливо, є така розмова... Я можу припустити, що зараз мстять за "Севастополь". Такі чутки ходять, однак це на рівні чуток. Судді просто вбивці зараз, вони знищують "Буковину".
Скажіть, а кому потрібні такі матчі, які починаються в середу, о 16:30?
- Моя думка така, що матчі повинні відбуватися в суботу і неділю. Правильно, є хороша практика, є Прем'-єр-ліга та ж, люди збираються. Я знаю, що у вас дуже багато народу ходить, у нас теж багато, але у нас поставлять у понеділок. Зрозуміло, що мало буде народу. Для кого ми граємо - незрозуміло. Це все нагорі, вони так футболом займаються.
Таке враження, що там люди з космосу футбол дивляться. Я можу одне лише сказати, що це футбол не для вболівальників. Вам поставили о 16.30, дивишся, а по 10 тисяч збирається, сьогодні 3-4 тисячі. У нас теж саме, якщо поставити о 15.00 гру і у нас половина міста на базарі, люди хочуть за це їсти. Категорично проти, там же уми сидять, "мега мізки" і знають, як керувати футболом.
Матч 14-го туру першої ліги "Суми" - "Буковина" завершився перемогою господарів - 2:1.